Da har jeg tømt min kjære Michael Kors etter ønske fra dere. I tillegg til det dere ser på bildet over, har jeg alltid med meg MacBooken og speilreflekskamera. Bakdelen med å være blogger, veska er alltid tung som bly. Haha!
I veska mi finner du…
Håndkrem, banan, ekstra objektiv til kamera, fuktighetspray fra Ole Henriksen, parfyme, solbriller fra Marc Jacobs, mobiltelefon, antibac servietter, neglelakker, leppepomade, lommebok, penger, visakort, glo minerals sminke og selvutløser kontroll.
What’s in your bag?







hva heter den lilla negelakken ? :)
Den er fra Essie :)
I min veske akkurat nå:
iPhone, tyggis, lipgloss, 24 små poser med glidemiddel og 18 kondomer.
No kidding.
HAHAHAHAHA! <3
Bleier, våtservietter, ekstra klær, flasker, vann, nan, lommebok, mobiltelefon og noe sminke + lusespenner ;)
Kristina, Kristina.. Du er klar over at på det ene bildet kan man se kortnummer og utløpsdato for bankkortet ditt?
Vel, med mindre du vil at noen skal ta seg en vill shoppingsrunde på nettet med den bør du fjerne det. Trodde alle visste at man strøk over “intim” kortinformasjon før man la det ut på nett slik at alle kan se…
Du må ha både CVC og sperrekode for å kunne bruke kortet mitt. Så det går nok bra :)
Lommeboken din likte jeg meget godt! :D
Hei!
Takk for fin og inspirerende blogg! Er innom hver dag!
Kikka litt rundt i går, og fant ut at du har vært til Riga på ferie?! :-)
Skal dit neste helg, kan du gi noen tips? Hvor er det verdt å shoppe?
Har du vært på Alfa shoppingsenter, hva synes du om det i forhold til de som ligger inne i selve byen eventuelt?
På forhånd takk!
Jeg shoppet mens på marked da jeg var der, ellers er det mye fint på det ene kjøpesenteret der – husker ikke helt navn. Kanskje det var Alfa? God tur til Riga, det er kjempegøy der og veldig bra uteliv :)
Søte Kristina! Hvilken størrelse er det på lommeboken din? Har så lyst på en sånn en, og vil helst ha en som det er plass til telefonen i. Vet du om dette er den til 299, 399 eller 599? Er fast leser av bloggen din, og må nare si: FOR en inspirasjon du er skjønne du :D
Jeg har den til 399 kroner :) Takk søte deg, koselig å høre!
Moro å få et innblikk =) Jeg har mye av det samme =)
♥ Lizbethosnes.com – Behind the scenes (ja, jeg kommenterer tilbake!). Min hverdag med mine interesser, og den psykiske lidelsen Anorexia Nervosa. Lizbethosnes.com
Kanskje lurt å sensurere kortnummeret osv. på visakortet ditt, frøken ;-)
De må ha både CVC og sperrepassord for nettshopping – så tror ikke det er noe særlig fare :)
Mange utenlandkse sider man ikke behøver det på, just sayin.. :p
det heter ikke bakdel. det heter ulempe.
Wow, I love whats in your bag specially that fab sunnies. I too carry fruits in my bag, orange in particular.
Orange is so good! :)
Vil så ha den veska der jaa ;p Har vel mye av det samme i veska, men ikke mac, trenger ikke dra den med ;p hehe
Fint innlegg :)
Takk Johanna! :)
Takk Johanna! :))
Håper bare ikke du blir ranet nå pga. de vet at du går rundt med hundrevis av kroner i veska. Ikke ment som en bitch kommentar – bare et tips til deg :)
Oh my god…. Vil vel tro det er ganske normalt å ha noen hundrelapper i lommeboka?
Hei! Bruker du fuktighetssprayen fra Ole Henriksen ofte? Lurer på om jeg også skal kjøpe en :)
Ja, den er kjempegod :)
Hvor har du kjøpt den glitter neglelakken fra Essie ? :-)
Synes den er kjempe fin, men finner den ikke noen plass i butikkene.
Har sett på Cubus og H&M, men der har de bare slike vanlige farger, uten glitter.
Jeg lurer også på hvor den glitter-neglelakken er fra.. Så utrolig fin :D
Jeg vil også ha : ))
Tips, du bürde sladde over kortnummeret ditt =)
Kristina, du må sladde kontonummeret og utløpsdato asap ! De fleste amerikanske nettsider trenges det bare kortnummer og utløpsdato til! Handlet nettopp på en kjent side som jeg bare skrev inn kortnummer og utløpsdato på.. Tenk på alle svindlere der ute!
Hei!
Håper ting ordner seg Kristina :) Lurer på hvor du har kjøpt lommeboka di?